Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny we Wrocławiu

Komunikat Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego we Wrocławiu

Od najbliższego poniedziałku tj. od 25 maja 2020r. w Wojewódzkim Inspektoracie Farmaceutycznym we Wrocławiu załatwianie spraw urzędowych zostaje przywrócone w następujący sposób organizacyjny:

Wejście do budynku urzędu będzie możliwe jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu. Oznacza to, że każdy petent w sprawach wymagających osobistego stawiennictwa przed przyjściem do Urzędu zobowiązany będzie do umówienia się telefonicznie (71 3406980) lub internetowo (nfsekr@duw.pl). Terminy rezerwowane będą na konkretną godzinę. Nie będzie możliwości samodzielnego poruszania się po urzędzie. Każdy petent zostanie wprowadzony przez pracownika Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu umówionej obecności przy głównych drzwiach urzędu, a po zakończeniu spotkania ponownie do nich odprowadzany.

Wszystkich petentów obowiązywać będzie wysoki reżim sanitarny. Konieczne będzie posiadanie i noszenie maseczek, a także dezynfekcja rąk środkiem znajdującym się przy wejściu.  Każdej osobie wchodzącej do budynku zmierzona zostanie temperatura ciała.

Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny we Wrocławiu zachęca do załatwiania spraw niewymagających osobistego stawiennictwa poprzez kontakt:

drogą pisemną

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny we Wrocławiu

Pl. Powstańców Warszawy 1, 50 – 153 Wrocław

lub

email: nfsekr@duw.pl

lub

skrytka ePUAP: /WIFWROCLAW/skrytka

albo telefoniczną

tel. 71 340 69 75, 71 340 69 80

 

Komunikat dotyczący organizacji pracy Delegatur w Wałbrzychu, w Jeleniej Górze, w Legnicy Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego zostanie wydany w terminie późniejszym.

 

Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

mgr farm. Mariusz Kozłowski

Metadane

Data publikacji : 24.05.2020
Data modyfikacji : 24.05.2020
Podmiot udostępniający informację:
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny we Wrocławiu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Administrator
Osoba udostępniająca informację:
Administrator
Osoba modyfikująca informację:
Paweł Płaczek

Opcje strony

do góry